Universal Animal Test 21 dávku
  • Universal Animal Test 21 dávku

Universal Animal Test 21 dávku

1 550,00 Kč

1 porce za sloužící obálky, celkový počet porcí 21.
Značka Universal Nutrition
Vyrobeno v USA
Universal Animal test 21 obálek

Počet
Vyprodáno

Zkušební zvíře je podporovat hypertrofické pro-testosteron. Kombinací nejsilnější přírodní výtažky s jedním z doplňků patentovaných tým zvířat.
Posledním prvkem a pravděpodobně nejsilnější nové formulace činidel zahrnují hypertrofické pokusných zvířat, je známá a podporován, kyselina arachidonová (AA), velmi podporována a patentován. S podporou univerzitních výzkumných studií a reálných svědectví. Kyselina arachidonová má mnoho výhod pro stavitele, mezi nimiž jsou schopnost zvýšit citlivost receptorem androgenu zase zvýší hypertrofii. Tento status jako anabolický katalyzátor se obrátil v dokonalém páteř pro tento nový vzorec poskytuje budování svalů vlastnosti podle jejích akcí a zvyšuje Ansas další extrémně výkonné složky, které dohromady obsahují pokusného zvířete
Návod: Vezměte jeden sáček testovaných každý den po dobu 21 dnů zvířata. V tréninku dnech vzít obálku poslední jídlo před vámi pracovat. O víkendech, vezměte obálku každému jídlu. Pokusné zvíře nejlépe pracuje při intenzivním tréninku. Zajistěte, aby tento cyklus dobrý hidratatare. Na rozdíl od jiných výrobků na zvířatech, test zvířat mohou být použity pro dva po sobě jdoucí cykly. Po této dvojí cyklus trvat plných 4 týdny off. Během tohoto období, doporučujeme používat Animal M-Stak , které vám pomohou udržet svoji váhu MDE musculoarea nahromaděné zisky.
varování! Universal Animal test 21 obaly mohou být podávány sportovcům ve věku nad 21 let! Nepřekračujte doporučenou dávku pro každodenní konzumaci!
Nutriční hodnoty:
Fakta univerzální testy na zvířatech

12321

Reviews (0)

Related products