OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety
  • OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety

OstroVit Coleus Forskohlii 90 tablety

366,67 Kč

90 kapslí, 1 kapsle / den,
značka: Ostrovit
Vyrobené v EU

Počet
Vyprodáno

Ostrov Coleus forskohlii je doplněk stravy tablety doplnit svůj jídelníček s indickou kořen kopřivy extraktu (Coleus forskohlii). Tento závod lze nalézt v tropických a teplých mírných oblastech se zeměmi jihovýchodní Asie. První terapeutická látka se získá převážně z kořenů, které jsou shromažďovány ve fázi koncentrace.
90 tablet v balení
1 tableta = 1 porce
jeden z nejlepších známých adaptogeny
forskolinem - Ind kopřiva
doplněk OstrovTo je standardizována pro 10% forskolin. Aktivní složka je ta, která má vliv na produkci adenylyl cyklasy, který je spojen s buněčnými membránami. Mateřská enzym je další enzymy, které stimulují růst svalové hmoty při uložení, jakož i iniciaci spalování tuků procesů. K dispozici je také uvolňování mastných kyselin z tukových buněk. Z tohoto důvodu se používá sval tuk k výrobě energie. To umožňuje významné zásob přebytečného tuku pro
výroba energie, která poskytuje pracovní svaly. To je důležité zejména u obézních jedinců. Aktivní složkou Coleus forskohlii funguje také Ostrov fungující hormony štítné žlázy, které ovlivňují regulaci metabolismu. Hormony štítné žlázy jsou z velké části zodpovědné za metabolismus i psychomotorickou činnost těla. Jako funkce štítné žlázy účinnější, čím více tuku spálíme.
Ostrov Coleus forskohlii je vhodné zejména pro lidi, kteří jsou fyzicky aktivní, k urychlení snižování nadměrného tělesného tuku a zvýšení svalové hmoty. Příprava složka se také vyznačují příznivým účinkem na aktivitu dýchacího systému nebo štítné žlázy.
Ostrove vlastnosti forskohlii Coleus
zvyšuje rychlost metabolismu
inhibují syntézu tuku v tzv žlutého tuku
stimuluje slinivku břišní
stimuluje sekreci hormonů štítné žlázy
prosazuje lipolýza
adaptogen výkonné

uses jedné části ( jedna tableta) za den.
Nutriční hodnoty:

Indian kořen kopřivy extrakt 200 mg
- včetně forskolinu (10%) 20 mg
233641

Reviews (0)

Related products