Dorian Yates Shot L-Carnitine 3000 liquid 25 ml
  • Dorian Yates Shot L-Carnitine 3000 liquid 25 ml

Dorian Yates Shot L-Carnitine 3000 liquid 25 ml

606,00 Kč

Značka: Dorian Yates

MADE IN EU

Arome
Počet
Vyprodáno

Dorian Yates Shot 3000 mg L-karnitin L-karnitin L-tartrát je jedním z nejlepších způsobů, které mohou zlepšit vaše úsilí hubnutí a nárůst svalové hmoty.

Chrom a obohacené o důležité vitamíny.

Spalovač tuků 3000 mg L-karnitin

Záblesk přírodní energie z vitaminu B5

Schopnost L-karnitinu pro zvýšení produkce energie z tukových zásob spotřebou, uvnitř buněk, L-karnitin usnadňuje přepravu mastných kyselin, které mohou být vypáleny jejich přeměně na energii. L-karnitin zlepšuje neurologické funkce mozku koordinaci svalů těla a usnadňuje.

Vitamin C je základní vitamin, což znamená, že nemůže být produkován v lidském těle. Je rozpustný ve vodě a vyskytuje se v mnoha druzích ovoce a zeleniny, včetně pomeranče, jahody, kiwi, papriky, brokolice, špenát. Vitamin C je silný antioxidant a je jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších živin. Ale výhody vitamínu C může zahrnovat ochranu proti imunitní systémových nedostatků. Vitamin C podporuje přirozenou produkci L-karnitinu v těle, může snížit rizikové faktory pro srdeční choroby, včetně raua LDL cholesterolu a triglyceridů.

Vitamin B5 známý také jako kyselina pantotenová, je jedním z důležitých vitamínů pro lidský život. Je nezbytné, aby se krvinky a pomáhá přeměnit jídlo, které jíme na energii. Vitamin B5 je jednou z osmi vitamínů třída B Všechny vitamínů skupiny B pomáhají ke konverzi bílkovin, sacharidů a tuků, které jíte na energii.

B vitaminy jsou nezbytné také pro kůži, vlasy a oči zdravé, podporuje správnou funkci nervového systému, jater a zdravého zažívacího traktu, což dále zvyšuje úsilí snížit nadváhu a tuku.

Vitamin B6 známý jako pyridoxin, je jedním z osmi vitaminů skupiny B v těle, B6 se podílí na více než 150 enzymatických reakcí. To pomáhá tělu procesů bílkovin, sacharidů a zahradu přirovnání jíte. B6 je také úzce souvisí s funkcí nervového a imunitního systému.

Chrom je druh minerálu se přirozeně vyskytují v potravinách. Chromu snižuje chuť k jídlu, zvýšit hladinu cukru v krvi, pomáhá v úsilí o snižování nadváhy a tuku.

Administrace: jedna část (jedna lahvička s 25 ml) za den

Nutriční informace:

25 ml na 1 ampule
L-karnitin L-vinné 3000 mg
který Carnitin 2100 mg
vitamin C 124 mg
vitamin B5 5,65 mg
vitamín B6 1,18 g
chróm 1,18 mg
101121
2019-06-12

Specifické reference

ean13
5949106123686

Reviews (0)

Related products