Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech

  1 050,00 Kč

  Pohár 45 g, přibližně 41 díly, 6,8 g BCAA, 3 g kreatin monohydrát.
  MADE IN USA
  Značka: MuscleTech

  Arome
  Počet
  Vyprodáno

  Představuje nový produkt MuscleTech Nitro-Tech Performance Series 4lb Přirozeně Ochucené 1.81kg Tento inovativní složení s přírodním aroma, neobsahuje žádné umělé sladidla nebo umělá barviva. Stejně jako původní NITRO-TECH řady Performance, každá porce tohoto vzorce čistého nabízí vše, co chcete pro zvýšení pevnosti a zlepšení zotavení: 30 gramů prémie syrovátkové bílkoviny, 6,8 g BCAA (3,3 g leucin) , 3 g monohydrátu kreatinu, a 5 g glutaminu prekurzoru.
  Na rozdíl od konkurenčních produktů, Nitro-Tech přirozeně Ochucené je zpracována za studena a mikrofiltr pro méně tuku, sacharidy, laktózu a jiné nečistoty. V kombinaci s novým složení s přirozenou chuť, to je nejčistší nitro-TECH.
  Nitro-Tech je název není. 1 při plnění proteinu, protein je nadřazený vzorec MuscleTech čistý. Vysoce kvalitní bílkoviny pochází hlavně ze syrovátky a izolovaných peptidů, dva z nejčistší podobě k dispozici. Tato výkonná kombinace je o 70% kreatin / syrovátkový protein, než je obvyklé. Nyní je stejně skvělý vzorec je k dispozici v nové řady přírodní, bez umělých aromat a bez umělých barviv.
  Filtrační technologie vícefázová
  Každá porce Nitro-Tech Přirozeně Ochucené obsahuje 30 g bílkovin, peptidy zejména z izolované syrovátkové bílkoviny a syrovátku. Mají několik výhod oproti jiným formám proteinu.
  Za prvé, to rychle se vstřebává a s nejvyšší biologickou hodnotou, může vaše tělo snadno vstřebat aminokyseliny v proteinu, který má budovat svaly vážně působivý.
  Tím NitroTech Performance Samozřejmě Ochucené ideální volbu jako post-tréninku protein a zapálit syntézu svalových bílkovin kdykoliv v průběhu dne.
  Přirozeně NitroTech syrovátkový protein Ochucené se filtruje za použití vícestupňového filtrační technologie pro nízkým obsahem tuku, laktózy a nečistot levnější než jiné zdroje bílkovin. Kromě toho, že je vyroben v souladu se standardy cGMP, jak je požadováno pro všechny doplňky stravy s cílem zajistit kvalitu a integritu.
  Přirozeně Ochucené NitroTech pečlivě vypracovaný odborníky v jedné z nejvýznamnějších domů na světě chutí bez použití umělých barviv a sladidel. Ať už budete pít po cvičení nebo ji použít k začít svůj den, jsme přesvědčeni, že se vám bude líbit vynikající chuť, kterou poskytuje NitroTech přirozeně Aromatizované!
  Nutriční hodnoty:

  Velikost porce: 1 šálek 45g
  kalorií150
  Kalorií z tuku25
  celkového tuku2,5 g 4%
  nasycený tuk1,5 g 8%
  cholesterol80 mg 27%
  celkové sacharidy3 g 1%
  vláknina1 g 2%
  cukry2 g
  protein30 g 60%
  vápník165 mg 17%
  železo8 mg 4%
  sodík230 mg 10%
  Nitro-Amino Matrix
  L-leucin3,3 g
  L-isoleucin1,8 g
  L-valin1,7 g
  kreatin monohydrát3 g

  100453
  2019-06-12

  Reviews (0)