Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech
  • Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech

Nitro Tech 4lb 1.81 Kg Naturally Flavoured | MuscleTech

1 050,00 Kč

Pohár 45 g, přibližně 41 díly, 6,8 g BCAA, 3 g kreatin monohydrát.
MADE IN USA
Značka: MuscleTech

Arome
Počet
Vyprodáno

Představuje nový produkt MuscleTech Nitro-Tech Performance Series 4lb Přirozeně Ochucené 1.81kg Tento inovativní složení s přírodním aroma, neobsahuje žádné umělé sladidla nebo umělá barviva. Stejně jako původní NITRO-TECH řady Performance, každá porce tohoto vzorce čistého nabízí vše, co chcete pro zvýšení pevnosti a zlepšení zotavení: 30 gramů prémie syrovátkové bílkoviny, 6,8 g BCAA (3,3 g leucin) , 3 g monohydrátu kreatinu, a 5 g glutaminu prekurzoru.
Na rozdíl od konkurenčních produktů, Nitro-Tech přirozeně Ochucené je zpracována za studena a mikrofiltr pro méně tuku, sacharidy, laktózu a jiné nečistoty. V kombinaci s novým složení s přirozenou chuť, to je nejčistší nitro-TECH.
Nitro-Tech je název není. 1 při plnění proteinu, protein je nadřazený vzorec MuscleTech čistý. Vysoce kvalitní bílkoviny pochází hlavně ze syrovátky a izolovaných peptidů, dva z nejčistší podobě k dispozici. Tato výkonná kombinace je o 70% kreatin / syrovátkový protein, než je obvyklé. Nyní je stejně skvělý vzorec je k dispozici v nové řady přírodní, bez umělých aromat a bez umělých barviv.
Filtrační technologie vícefázová
Každá porce Nitro-Tech Přirozeně Ochucené obsahuje 30 g bílkovin, peptidy zejména z izolované syrovátkové bílkoviny a syrovátku. Mají několik výhod oproti jiným formám proteinu.
Za prvé, to rychle se vstřebává a s nejvyšší biologickou hodnotou, může vaše tělo snadno vstřebat aminokyseliny v proteinu, který má budovat svaly vážně působivý.
Tím NitroTech Performance Samozřejmě Ochucené ideální volbu jako post-tréninku protein a zapálit syntézu svalových bílkovin kdykoliv v průběhu dne.
Přirozeně NitroTech syrovátkový protein Ochucené se filtruje za použití vícestupňového filtrační technologie pro nízkým obsahem tuku, laktózy a nečistot levnější než jiné zdroje bílkovin. Kromě toho, že je vyroben v souladu se standardy cGMP, jak je požadováno pro všechny doplňky stravy s cílem zajistit kvalitu a integritu.
Přirozeně Ochucené NitroTech pečlivě vypracovaný odborníky v jedné z nejvýznamnějších domů na světě chutí bez použití umělých barviv a sladidel. Ať už budete pít po cvičení nebo ji použít k začít svůj den, jsme přesvědčeni, že se vám bude líbit vynikající chuť, kterou poskytuje NitroTech přirozeně Aromatizované!
Nutriční hodnoty:

Velikost porce: 1 šálek 45g
kalorií 150
Kalorií z tuku 25
celkového tuku 2,5 g 4%
nasycený tuk 1,5 g 8%
cholesterol 80 mg 27%
celkové sacharidy 3 g 1%
vláknina 1 g 2%
cukry 2 g
protein 30 g 60%
vápník 165 mg 17%
železo 8 mg 4%
sodík 230 mg 10%
Nitro-Amino Matrix
L-leucin 3,3 g
L-isoleucin 1,8 g
L-valin 1,7 g
kreatin monohydrát 3 g

100453
2019-06-12

Specifické reference

ean13
631656712612

Reviews (0)

Related products