Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg
  • Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey 2 kg

1 620,00 Kč

Značka Kevin Levrone

Vyrobeno v EU

Arome
Počet
Vyprodáno

Kevin Levrone Anabolic ISO Whey představuje revoluci ve způsobu výroby syrovátkového proteinu. Kevin Levrone Anabolic ISO Whey, odvozený výhradně ze syrovátkového izolátu, nabízí bezkonkurenční čistotu 85 g bílkovin na 100 gramů produktu. Tento bohatý protein plus anabolický růst vysoce biologicky dostupných aminokyselin vytváří fyziologické prostředí pro vážný růst.

Anabolická ISO syrovátka více než vzorec, který splňuje pouze doporučenou denní dávku kvalitních bílkovin, naplnila druhou a třetí nejvyhledávanější sloučeninu pro růst svalů: 3000 mg monohydrátu kreatinu a 500 mg kyseliny D-asparagové. Tato výkonná kombinace představuje na současném nasyceném trhu bezkonkurenční milník pro receptury syrovátkových bílkovin. Kreatin monohydrát od Anabolic ISO Whey pracuje na regeneraci ATP při stimulaci syntézy bílkovin, což vám umožní dosáhnout většího svalového růstu za kratší dobu. Kyselina D-asparagová zvyšuje přirozenou hladinu mužských hormonů, aby maximalizovala anabolické účinky.

Poté jsem přidal dalších 1 000 mg taurinu, abych pomohl zlepšit průtok krve a stabilizovat hladinu cukru v krvi, což je pro zahájení hormonálních záplav nezbytné.

Kreatin monohydrát , který je jedním z nejpopulárnějších doplňků stravy pro sportovce na celém světě, s vědecky prokázanými účinky.

Extrakt z pískavice řecké seno je rostlinný extrakt, který zvyšuje anabolický stav těla. Fenyklové steroidní saponiny jsou prekurzory při syntéze hormonů s anabolickým účinkem, navíc zvyšují retenci dusíku v systému, čímž stimulují syntézu bílkovin.

taurinje neproteinová aminokyselina sírová, která se často vyskytuje ve zvířecích tkáních. Taurin je distribuován hlavně v kosterním svalu, srdci, mozku a sítnici. Taurin může být syntetizován během vnitřních transformací v těle z cysteinu a methioninu, ale jeho postrádatelný původ nesplňuje požadavky těla na aminokyseliny. Musí se tedy získávat dietou. Taurin má mnoho fyziologických funkcí. Reguluje koncentraci vápníku v těle. Taurin je neurotransmiter a neuromodulátor a je zodpovědný za osmoregulaci. Podílí se také na tvorbě žlučových kyselin a moduluje průběh zánětlivé reakce. Taurin má antioxidační vlastnosti tím, že chrání svalové buňky před škodlivými účinky volných radikálů, ke kterým dochází po vysoce intenzivním a dlouhodobém aerobním cvičení. Tato aminokyselina také stimuluje transport aktivních prvků do svalů. Má také antioxidační vlastnosti, chrání svaly před účinky volných radikálů, tj. Oxidačního stresu, ke kterému dochází po intenzivní a dlouhodobé fyzické námaze.

Kyselina D-asparagová DAA je aminokyselina, která je na rozdíl od aminokyselin vytvářejících bílkoviny ve formě D a ne v L. Přirozeně existují bílkovinné aminokyseliny ve formě L, ale v důsledku přeměny v těle se může transformovat do tvaru D. DAA si získala popularitu jako aminokyselina, která ovlivňuje přirozenou produkci mužských hormonů a jako taková je přítomna v anabolických produktech.

Anabolická ISO Whey formula je komplex vynikajících anabolických syrovátkových proteinů pro vysoce výkonné sportovce.

Syrovátkový protein izoluje WPI, tj. Frakci syrovátkového proteinu podrobeného mikro a ultrafiltraci, což umožňuje dosáhnout nejvyššího stupně koncentrace proteinu v produktu (více než 90%). Má nejvyšší obsah aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA, který je nejméně 25 g na 100 g. Kromě toho neobsahuje sacharidy a tuky. Syrovátkový izolát, jako je syrovátkový hydrolyzát, je frakce, kterou je třeba kvůli rychlé vstřebatelnosti konzumovat ihned po probuzení nebo ihned po tréninku. Obě frakce, WPI a WPH, se navzájem doplňují, přičemž absorpční doba a nejvyšší biologická dostupnost syrovátkového aminogramu mají zásadní význam. Díky rychlé vstřebatelnosti WPI a účinku může být izolát syrovátky přeměněn v těle na glykogen ztracený během intenzivního tréninku,

Doporučené podání: Užívejte 1 nebo 2 porce denně, 1 30 g dávku smíchejte s 300 ml vody nebo odstředěného mléka před tréninkem nebo bezprostředně po tréninku.

Nutriční informace:

Nutriční hodnota 100 g 30 g
Energie 1600 kJ / 377 kcal 478 kJ / 113 kcal
tuky 2,8 g 0,8 g
z toho nasycené 1,6 g 0,5 g
sacharidy 3,0 g 0,9 g
z toho cukry 2,9 g 0,9 g
protein 85 g 25,5 g
Sůl 0,45 g 0,14 g
Kreatin monohydrát 10 000 mg 3000 mg
z toho kreatin 8400 mg 2520 mg
taurin 8400 mg 2520 mg
Kyselina D-asparagová 3333 mg 1000 mg
Profil aminokyselin 667 mg 500 mg
L-leucin 10,1 g
L-isoleucin 7,5 g
L-valin 6,4 g
Kyselina asparagová 1,4 g
Kyselina L-glutamová 19,5 g
L-serin 4,9 g
Glycin 1,1 g
L-histidin 1 g
L-arginin 1,5 g
L-threonin 7,3 g
L-alanin 5 g
L-prolin 5,7 g
L-tyrosin 1.9
L-methionin 1,7 g
cystin 2 g
L-fenylalanin 2,4 g
L-lysin 9,3 g
L-tryptofan 1,3 g101422
2019-06-12

Specifické reference

ean13
5902610937934
Nový produkt

Reviews (0)

Related products