USP Labs Jack3d 248 gramů 48 dávku
  • USP Labs Jack3d 248 gramů 48 dávku

USP Labs Jack3d 248 gramů 48 dávku

633,33 Kč

4,8 gramů Cup, který slouží 45 - 48.
Značka: USP Labs
Made in USA
USP Labs Jack3d 248 g serv pohledy cena Rumunsko 48 recenzí

Arome
Počet
Vyprodáno

Jack3d je jedním z nejznámějších Pre Workout, který má jeden cíl, pomoci dominuje posilovnu.
Složky v Jack3d:
(! Monohydrát a bezvodý BioCREs) -Creatina
-L-citrulin
-Carnosyns Beta alanin je proprietární verze beta-amino kyseliny beta-alanin. Tato látka může způsobit spálení kůže v některých uživatelů, které zmizí po několika minutách.
- Kofein je obsažen v 135 mg na jeden šálek. Proto je maximální velikost slouží dva šálky kofeinu je 270 mg.
Pinus pinaster, také známý jako borovice nebo mořského terminálu, je původem z oblasti Středomoří.
Jack3d je k dispozici v sedmi úžasných příchutí - ovocný punč, Meloun, modrá malina, ananas, Dragonberry, růžové limonády a New Mango Margarita!
Každá lahvička je balena s 45 šálků. S maximem nápovědy sloužící dva šálky (ujistěte se, že začnete s 1 šálek a zvýšit jen tehdy, pokud je to nutné), každý box bude poskytovat ohromnou hodnotu - zejména za to, že Jack3d je přijímána pouze v tréninkové dny ,
NÁVOD Anda POUŽITÍ: Smíchejte 1 šálek ultra-zahustí (5,5 g) s 120 ml studené vody a konzumovat 30-45 minut před tréninkem odpor. Udělejte to první tři použití produktu. Od 4. k uživateli, pokud je to nutné, může být postupně zvyšuje s poločasem misky sloužící (2,75 g), a to až do celkového počtu dvou šálků plných. Jezte alespoň 3,7 litru tekutiny denně u mužů a 2,7 litru tekutin denně pro ženy.
Varování: Nepoužívejte v kombinaci s kofeinem nebo stimulanty z jiných zdrojů. Nepoužívejte pod extrémně vysokým teplotám. Nemíchejte s alkoholem. Těhotné a kojící ženy by neměly používat tento produkt. Tento produkt je určen pro použití pouze u zdravých dospělých ve věku 18 a více let. Poraďte se s lékařem před použitím tohoto výrobku, a to zejména pokud užíváte nějaké léky na předpis nebo antikoncepční léky nebo pokud máte nějaké základní podmínky, včetně, ale bez omezení na vysoký krevní tlak nebo nízký srdeční arytmií, mrtvice, srdce, jater, ledvin nebo onemocnění štítné žlázy, křečové stavy, duševní onemocnění, diabetes, obtíže s močením v důsledku zvětšení prostaty nebo pokud používáte inhibitor monoaminooxidázy (MAOI), nebo jakýkoliv jiný lék. Nepoužívejte, pokud užíváte léky na erektilní dysfunkce. Neužívejte další dusičnan v podobě léků nebo potravinových doplňků s tímto produktem. Tento výrobek obsahuje kofein a neměl by být přijata jednotlivci, kteří chtějí eliminovat tuto látku ze svého jídelníčku. Přestat používat 2 týdny před operací. Přestaňte používat a poraďte se s lékařem, pokud se vyskytnou nežádoucí účinky tohoto produktu. Nepřekračujte doporučené porci. Udržujte mimo dosah dětí. Tento výrobek obsahuje kofein a neměl by být přijata jednotlivci, kteří chtějí eliminovat tuto látku ze svého jídelníčku. Přestat používat 2 týdny před operací. Přestaňte používat a poraďte se s lékařem, pokud se vyskytnou nežádoucí účinky tohoto produktu. Nepřekračujte doporučené porci. Udržujte mimo dosah dětí. Tento výrobek obsahuje kofein a neměl by být přijata jednotlivci, kteří chtějí eliminovat tuto látku ze svého jídelníčku. Přestat používat 2 týdny před operací. Přestaňte používat a poraďte se s lékařem, pokud se vyskytnou nežádoucí účinky tohoto produktu. Nepřekračujte doporučené porci. Udržujte mimo dosah dětí.

100752
2019-06-12

Specifické reference

ean13
7442913960959

Reviews (0)

Related products