Universal Nutrition Animal Pump Pro 20 dávka

762,00 Kč

Značka: Universal Nutrition

MADE IN USA

Arome
Počet
Vyprodáno

Formula Universal Pump Animal Pro navrhl John Jewett IFBB Pr synergii přísad používat účinnou dávku s cílem maximalizovat čerpání výkonu a zaměření v tělocvičně. Vytvořili jsme Animal Pump Pro bude také zdarma pobídkou pro ty citlivé na kofein, ale přesto chcete veškerý výkon, regeneraci a koncentraci výhod předchozího tréninku. Podívejte se na složek, které bude trvat váš trénink na novou úroveň:

Blend Volumizing a čerpání:

Citrulin malát : je aminokyselina a účinnějšímu prostředek pro zvýšení L-arginin v séru, než aby L-arginin sebe, což výrazně zvyšuje hladiny oxidu dusnatého NO. Zlepšením prokrvení svalů práce, může citrulinu snižovat únavu, zvýšení pracovní schopnosti a sílu.

Nitrosigina: sloučenina patentovaný sestávající z argininu křemičitanu inositol propojeny. Nitrosigina může zvýšit produkci oxidu dusnatého o 5 krát účinnější než arginin může snížit markery poškození svalů v tréninku a svalové metabolického produktu může být odstraněn. Křemík, součást Nitrosiginei ukázala zvýšení pevnosti a pružnosti arteriální stěny, což vede ke zvýšení průtoku krve a kardiovaskulární zdraví.

Hydromax : patentovaný vysoce koncentrované formě z glycerolu, které mohou zvýšit odolnost v průběhu cvičení zabraňuje snížení rezistence. Vysoce osmotický a zvýšit celkový objem vodních přesycená svalových buněk, propagaci čerpacího inflační buňky. Tím se zlepší svalovou plnost a prokrvení. Glycerol může také hrát roli v termoregulaci při vysokých teplotách.

Kreatin monohydrát : osvědčená ergogenic pomoc sílu výzkum prokázal trénink. Kreatin je zdrojem fosfátu pro produkci ATP, zlepšení vytrvalosti, síly a štíhlé hmoty zisky. Také, osmoticky aktivní sloučenina se schopností čerpat vodu do svalu, zvyšuje podle pořadí čerpací účinek bobtnání buněk.

Energie a ostření Blend :

Alfa-GPC : schopnost překročit bariéru mezi krví a mozkem a poskytují cholin, které může podporovat tvorbu acetylcholinu. Acetylcholin je neurotransmiter zapojený do funkce neuronů a svalové kontrakce. Zvýšením hladin acetylcholinu je zlepšení koncentrace, kognitivní funkce a schopnost produkovat svalové kontrakce silnější.

Huperzine : acetilcolinestersaza inhibitor. Jedná se o cholinergní sloučenina, která zabraňuje degradaci acetylcholinu v mozku. Zabráněním odbourávání acetylcholinu, Huperzine A může zvýšit motivaci, koncentraci a zvláštní úkol.

L-tyrosin: aminokyselina používá pro výrobu noradrenalinu a dopaminu. L-tyrosin, poskytujících surovinu pro tyto katecholaminy, což má pozitivní vliv na prevenci úbytku kognitivních funkcí v průběhu akutního stresu, stejně jako to, co je zkušený během tréninku.

elektrolyty:

Mořská sůl: chlorid sodný, zásadní součástí pro hydrataci sportovce. Sodík je hlavní elektrolyt v extracelulární tekutině a hraje hlavní roli při trávení, kognitivních funkcí a svalové kontrakce. Dokonce 2% ztráta tekutin může způsobit snížení výkonu cvičení, takže hydratace je jedním z klíčů k nejlepším možným tréninku.

Nutriční informace:

Velikost porce: Dva šálky (19,01 g, 22 g)
brána 20
kalorií 15
celkové sacharidy 4 g
sodík 170 mg
draslík 100 mg
Thickening komplexní a čerpání
kreatin monohydrát 5000 mg
citrulin Malát 4000 mg
Glycerol 65% prášek (ve formě Hydromax) 3000 mg
Arginin křemičitan inositol stabilizovaný (jako nitrosigina) 1500 mg
Matrix energie a zaměření
L-tyrosin 2000 mg
L-Alpha Glicerilfosforilcolina 600 mg
(Alfa GPC 50% prášek
Huperzine 100MC
(Z Huperzia serrata extrakt (plné tráva))
elektrolyty 400 mg
mořská sůl
101197

Specifické reference

ean13
039442042071

Reviews (0)

Related products