Outlift Concentrate 30 dávku

555,56 Kč
Pohár 6,2 g, celkový gate 30.
Výrobce: Nutrex Research
MADE IN USA
Koncentrát Outlift 30 serv
Arome
Počet
Vyprodáno

30 Outlift služba je zabalen koncentráty v malé velikosti 6,2 g na porci. V roce 2014, Nutrex Research rozhodla zaujmout postoj s odpalovací OUTLIFT vyplněný pre-klinický výcvik, který byl pravým opakem ve srovnání s formulí koncentrovaných školení. Následně OUTLIFT Amped byla zahájena pro ty, kteří hledají klinických složek dávek a extrémní úrovně energetické stimulující. Dnes Nutrex si klade za cíl poskytnout zaměřil hodný názvu OUTLIFT, která poskytuje skutečný zesilovač výkonu plně dávkovat pomocí dusičnanu NO3-T techniky.

Outlift 30 serv koncentrát obsahuje:
bitartrát cholinu 1,5 mg
Studie naznačují, že dvojvinan Cholin je základní živina, která zvyšuje hladinu acetylcholinu, duševní energie a kognitivní zpracování, přičemž bude podporovat sílu a sportovní výkon. Acetylcholin podporu zdravého svalstva kontrakční sílu, která je v průběhu tréninku velmi důležitý.

N-acetyl-L-tyrosin 750 mg
Výzkum ukázal, že tato aminokyselina udržet zvýšenou motivaci, bdělost a mentální koncentraci. To je známé jako stimulant pohybu, zvýšení energie při fyzické námaze a umožňuje jednoduše dosáhnout svého špičkový výkon.

Dusičnan sodný (NO 3-T as) 500 mg
Dusičnan sodný je výsledkem kombinace kyseliny dusičné s bází sodíku, jako je hydroxid sodný, uhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný. Sodný je dobře známo, minerální a elektrolytů v těle, která pomáhá udržet hladinu vlhkosti a svalové kontrakce. Dusičnan, dusičnan sodný, je asi 73%, což znamená, že v dávce 1 g dusičnanu sodného spotřebováno 730 mg a 270 mg dusitanu sodného, nitrátové poměrně velkou dávku takové sloučeniny, pro silné!

Kaff2 CITRAT 50,2% (aktivní) 400 mg
CONCENTRATED OUTLIFT obsahuje dvě léčivé zdroje kofeinu, citrusů a kofeinu Kaff2 bezvodého. Kofein citrát je ideální pobídkou pro ty, kteří chtějí zvýšit energii tak rychle, jak je to možné, protože to vypadá, že zvyšují hladinu kofeinu v krvi rychleji než ostatní zdroje kofeinu.

Anhydro KOFEIN 200mg
Kofein je jedním z nejvíce dobře prozkoumány přísad ke zlepšení výkonnosti. Doplnění s kofeinem okamžitě zvýšit vytížení a svalovou sílu, duševní bdělost a náladu, pomůže ztratit tuk a pomůže vám školeni při vyšší intenzitě.

Betain dusičnanů (NO 3-T as) 300 mg
Dusičnan je kombinace betainu a bezvodého betainu kyseliny dusičné. Betain (trimethylglycin) se nachází v červené řepy (jako dusičnanů), a je také metabolit cholinu. Ti, kteří znají Nutrex Outlift Stim-Free svědky sílu této mocné ergogenic rukou. V těle, betain působí jako donor metylu, který pomáhá odstranit škodlivé sloučeniny, jako je homocystein nebo S-adenosylmethionin, se sloučeninou, která zvyšuje produkci kreatinu. Podobně jako kreatin, betainové funguje jako osmolytu, který podporuje buněčné hladiny hydratace. Betain byla prokázána v mnoha studiích ke zvýšení síly a vytrvalosti sportovců vyškolené na cvičení, jako je bench press, vertikální skok a izometrické síly.

rauwolscin 1,5 mg
Rauwolscin je antagonistou alfa-receptoru, které mohou blokovat působení receptoru odpovědného za zastavení odbourávání tuků. Jíst dříve, než vlak dovolí tělu, aby odbourávání tuků za bod, který by měl správně vypnout, což pomáhá podporovat energii a vytrvalost.
Nutriční hodnoty:
Velikost porce: 6,1 g (cca 1 odměrka)
Porcí v balení 30
sodík 240 mg 10%
cholin bitartrát 1,5 g *
N-acetyl-L-tyrosin 750 mg *
Dusičnan sodný (NO 3 I-T) 500 mg *
Kaff2 citrát 50,2% (čímž se získá 200 mg kofeinu) 400 mg *
Betain Dusičnan (NO 3 I-T) 300 mg *
kofein bezvodý 200 mg *
rauwolscin 2 mg *

100797
2019-06-12

Specifické reference

ean13
857839006860

Reviews (0)

Related products