Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml
  • Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

Dorian Yates Pre-Workout Shot M6Teen Liquid 60 ml

42,00 Kč

Značka: Dorian Yates

MADE IN EU

Arome
Počet
Vyprodáno

Dorian Yates Liquid Pre-Workout 60 ml Shot M6Teen

Energie bez ncetare, osvěžující chuť, skutečná síla!

Kapalné Shot M6Teen odpálit rychlý nárůst síly a vytrvalosti po celém těle, s použitím dávky beta-alaninu dominantní a taurin. Bitva Blend zvyšuje hladinu energie, poskytuje také dávku kofeinu pro mentální koncentrace bezkonkurenční. Kromě toho M6teen Shot přichází s komplexní nebo těžkým vitaminu B.

Beta-alanin 5000 mg pro prodloužené odporu

Taurin 1000 mg pro větší svalovou čerpací buňky a zvlhčovačů

350 mg kofeinu pro duševní zaměření

Jak to funguje

Beta-alanin je beta-aminokyseliny, které mohou být nalezeny v vitaminu B5. Ukázalo se, že Beta-alanin je výrazný nárůst svalové karnosinu. Vývoj vyšších úrovní karnosin, svalová tkáň chráněna před oxidací. Tak, Beta-Alanin zvyšuje výkon tím, že zvyšuje svalovou sílu.

Taurin má schopnost zvýšit průtok krve v celém těle. Také Taurin se používá jako antioxidant pro tělo k udržení svalové hmoty při vysoké intenzitě cvičení. V souvislosti s tím, že mohou být použity jako protizánětlivé.

Kofein je centrální nervový systém povzbuzující prostředek používá nejvíce energeticky booster na světě. Kofein působí jako stimul pro akce a poznávací procesy mohou projít v lidském těle. Zlepšuje koncentraci, zaostření, koordinace pohybů a reakční doby obecně. Bylo také prokázáno, že kofein zvyšuje sportovní výkon pro vytrvalostní sporty.

Vitamin B3 nebo Niacin je vitamin, který pomáhá transformaci a asimilaci potravin, živin a dalších aminokyselin na energii pro vaše tělo. Tato energie boost vám pomůže překonat své limity a vs vám umožní dát všechny vás během tréninku. Vitamín B3 také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, zvyšují funkci mozku a kůže a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Vitamin B6 je potřebný pro tělo fungovat správně, je dobré pro způsob výroby cukru, tuku a bílkovin, což je pro lidi, kteří chtějí přidat svalové hmoty velmi důležité. Vitamin B6 je také používán tělo pomáhat rozvoji mozku, nervů a kůže.

Vitamin B12 je viděn jako nezbytný vitamin, protože pomáhá bojovat ztrátu paměti, snížení stárnutí a poskytuje intenzitu nálady zvýšením energie, koncentrace a celkové mentální funkce. Vitamin B12 bylo prokázáno, že další pomoc imunitní systém tím, že se snižuje riziko ucpání tepen.

použití:

Jeden výstřel 30 minut před tréninkem 60 ml.

Nutriční informace:

za obsah 60 ml
vitamín B6 2,7 mg
vitamin B12 32g
Bitva Blend Beta-alanin, taurin, kofein, vitamin B3 6,12 g
101114
2019-06-12

Specifické reference

ean13
5949106123440

Reviews (0)

Related products