Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety
  • Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety
  • Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety

Gaspari Nutrition AminoMax 8000 350 tablety

666,67 Kč

Podávat 4 tablety, 88 porcí. Doporučujeme 4 tablety před tréninkem (cvičení) a 4 tablety po tréninku.
Značka: Gaspari Nutrition
MADE IN USA
aminomax 8000 Gaspari

Počet
Vyprodáno

Gaspari Aminomax 8000 je součástí aminokyselin je doplněk v nejvyšší kvalitě obohacený o taurin a leucin, který obsahuje aminokyseliny komplex v nejvyšší kvalitě pro profesionální sportovce, kulturisty, sportovce bojových umění a bojových umění. Aminokyselina živin levnější vytvořena na hydrolyzát syrovátkového proteinu, který zajišťuje zesílení svalové hmoty, větší pevnost a svalové síly a rychlejší regeneraci. Každá porce obsahuje 8 gramů aminokyselin! Nejlepší aminokyselin pro růst svalové hmoty.
Výkon Super Výška. Určen pro pokročilé sportovce a kulturisty. 91% hydrolyzován syrovátky dále zlepšit protein leucinem a taurinu. Podporuje nárůst velikosti, síly a vytrvalosti. 8 gramů aminokyselin v jedné porci.
Aplikovaná proteinové molekuly (di-tri- a jednotlivé aminokyseliny) jsou velmi dobře absorbovány v těle a rychle dodány do svalů.
L-leucin, je jednou z aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a je považován za nejúčinnější aminokyselina BCAA který účinně zabraňuje ztrátě svalové hmoty. Proto není divu, že L-leucin je tak populární mezi profesionálními kulturisty. L-leucin, podporuje hojení kostí, kůže a svalové tkáně po zranění a je často doporučován pro rekonvalescenci a / nebo po operaci.
L - Taurin je nejhojnější aminokyselina v těle. To je důležitá složka žlučové kyseliny je nezbytný pro vazbu tuků a vitamínů rozpustných v tucích. L-taurin pomáhat při řádné fungování myokardu, udržení stability a reguluje buněčnou membránu mozkových buněk. L-Taurin může také zvýšit účinek inzulínu, zlepšuje Koncentrace glukózy tolerance a zvýšit antioxydanty, což je důležité pro zvýšení svalové hmoty. Uvědomte si, že každý trénink cvičení snižuje svalovou taurin, že je proto velmi důležité doplnění s amino Gaspari Nutrition Amino Max 8000 Administration4 tablety 4 tablety před tréninkem a po tréninku.

Nutriční hodnoty:
AminoMax Blend 8000

hodnota Power 32 kcal
protein 8 g
AminoMax 8000 Blend: 8276 mg
taurin 2750 mg
kreatin monohydrát 2750 mg
Syrovátková bílkovina koncentrují 2750 mg
kaseinové micely 9 mg
Syrovátkový proteinový hydrolyzát 1 mg
glutamin 4 mg
BCAA 12 mg


Forum, diskuse a názory rubricareview očekávat.

13293407

Reviews (0)

Related products