Arnold Iron Mass 4.54 kg
  • Arnold Iron Mass 4.54 kg
  • Arnold Iron Mass 4.54 kg

Arnold Iron Mass 4.54 kg

1 383,33 Kč
Brand MusclePharm
MADE IN USA
Iron Mass
Arome
Počet
Vyprodáno

Arnold Schwarzenegger spolupracuje s vědci na MusclePharm a společně vytvořili revoluční přibývání na váze, Arnold Série Iron Mass Gain dělat Pate kategorii. Stimulovat rychlý růst svalů (a to bez podpory rozvoje tuku), to znamená jak kalorií a přesnou distribuci živin k vytváření svalů budování prostředí, že potřeby sportovců.
Používá zaváděcího systému hmoty v 5 stupních, moderní technologie se skládá z proteinů, komplexní sacharidy elitní tuk zdravým přísady výkon okraj a vyváženou směs trávicí - plus s nízkým obsahem cukru a chuť vynikající!
Mass revoluční systém dodávek v pěti krocích, jsou:
Elite komplexních sacharidů Matrix poskytuje rychlejší obnovu a budování svalové hmoty.
Technologie sval plazmatické bílkoviny: 40 g nabízí výkonnou kombinaci hydrolyzovaného hovězího proteinu a laktoferin. Vysoký výkon zdravý tuk: tuk, které obsahují směs zdravých (EFA), MCT a nasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné. Vyšší výkon a objem díky kreatinu a BCAA dusičnany, které pomůže zvýšit sílu, velikost a sílu svalů. Pro-Digest Blend: je speciální směs vlákniny podporuje trávení přidá bílkovin, sacharidů a tuků. Muscle technologie plazmatické bílkoviny nabízí protein kombinace kůže a hydrolyzovaný hovězí protein laktoferin. Technologie plazmatických proteinů v krvi (MPPT) je kombinace hydrolyzovaných proteinů z hovězího a laktoferin, určený pro elitní sportovce. Konzumovat tuto směs jako zdroj bílkovin, budete mít rychlé zisky ve svalu, který vám pomůže účinněji absorbovat aminokyseliny a zvýšit rovnováhu dusíku. Žehlící prkno byl formulován na podporu recyklace aminů způsoby budování zádové svaly podporovat retenci dusíku a podpořit růst a výkon svalů.
Nutriční informace:
Iron Mass
100058
2019-06-12

Specifické reference

ean13
696859261862

Reviews (0)

Related products