Sport Defenition Peanut Butter Smooth 1 kg

  277,78 Kč
  Hladký arašídové máslo
  Arome
  Počet
  Vyprodáno

  DEFINICE SPORTOVNÍ arašídové máslo To je důvod, Hladký - 1000G je vysoce kvalitní arašídové máslo, arašídová vztaženo na 100%, které jsou vystaveny mechanickému mletí na požadovanou hladkou strukturou. Každá porce poskytuje pevnou dávku zdravé tuky, rostlinné bílkoviny (cca 30%) a minerální látky, bez správnou funkci a funkci celého těla by nebylo možné. Další výhodou je nízký glykemický index každé části. Arašídy jsou dobrým zdrojem vitaminů a minerálních látek:
  - vitamíny skupiny B (které se podílejí na energetické procesy probíhající v těle, zjistit metabolismus právo bílkovin, sacharidů a lipidů) - hořčíku (pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů, určit normální průběh metabolismu, propagaci řádné fungování nervového systému, a sval)
  - zinek (velmi důležité minerální látka, která má vliv s více aspektů, které přispívají k syntéze DNA, se podílí na buněčné dělení části v energetickém metabolismu těla, přispívat k vytváření správného protein a pomůcky udržovat úrodnost a reprodukční funkce).
  - Mangan (chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje normální tkáně se podílí na metabolismu).
  100686
  2019-06-12

  Reviews (0)