Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávku
  • Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávku

Kaged Muscle In Kaged BCAA 20 dávku

716,67 Kč

Pohár 16,6 g, 20 porce, BCAA 2: 1: 1, 5 g, 3 g L-citrulinu, Carnosyn 1,6g
Výrobce: Kaged Muscle
vyrobeno v USA
Muscle V Kaged BCAA Kaged 20 serv

Arome
Počet
Vyprodáno

Vyrobený ve výrobním zařízení se správnou výrobní praxí v Idaho USA doplnění KAGED MUSCLE patří citrulinu , karnitin, kreatin a celou řadu dalších produktů. Pozornost týmu směřovala okamžitě Kaged aminokyselin s rozvětveným řetězcem.
IN-KAGED výživu a přísad :
pohárek má 10 kalorií (2 g sacharidů) a 5 g leucinu, isoleucinu a valinu fermentované v poměru 2: 1: 1.
Další Matrix je čerpadlo ENDURA 3 gramy citrulin, 1,6 g beta-alaninu (CarnoSyn) a půl gram prášku kokosová voda.
Pak jsou Neuro-energie matice z 1 g taurinu, a-polovina gram L-tyrosinu a 124 mg kofeinu ze zelených kávových zrn.
Existují i další různé látky: kyselina citrónová, aroma, přírodní aroma, výtažky z kořene barvy řepy, mořské soli, oxid křemičitý a křemičitan vápenatý (protispékavé činidlo), stevia (přírodní sladidlo), sukralosa (umělá sladidla), a slunečnice lecitin (pro amestecabilitate).
Stojí za to zdůraznit, že žádná sója a žádné umělé příchutě ani barvy, ale stále obsahuje sukralózu.
Kaged bite-Kaged Intra-Workout
Výhody a účinnost:
BCAA Apis samy souvisejí s zvyšování retence svalů, soustředění a vytrvalost při tréninku. Proč jsou kvašené? Zdá se, že to může zlepšit rozpuštění BCAA a může vést k menšímu počtu malých peptidů, které někteří lidé se obávají, že může generovat imunitní odezvu, pokud jsou konzumovány.
- Citrulin je rovněž významný, a to nejen proto, že se fermentuje. Citrulinu souvisí s oběhovým zdraví a možná i ke zvýšení síly a zkušenosti, průměrná BCAA citrulinu obsahuje pouze jeden gram but-KAGED má tři gramy. Nyní, studie ukazují, že většina přínosů s šesti gramů, ale to je stále jedním z nejúčinnějších dávkách citrulinu to InKaged BCAA.
- Beta-alanin může zlepšit a vytrvalost, a některé z nich se vážou hypertrofii, i když to může být proto, že lidé, kteří se mají tendenci absorbovat více opakování, než jinak.
- Prášek voda kokosový olej je zdrojem draslíku a hořčíku, a zatímco 500 mg poskytuje méně než 1% z RDI je minerální, to je ještě asi polovina množství, které najdete ve sklenici Gatorade.
Nejlepší tipy:
Výživa poháněný intra-cvičení.
Pak tam ENDURA-PUMP MATRIX. Kofein, které poskytují energii - je zde větší množství kofeinu, které najdete v 1,5 šálky kávy. To, co je v pohodě, je to, že obsahuje také gram taurinu, která pomáhá zlepšit krevní oběh a fyzickou zdatnost.
A konečně, tyrosin je také stimulant. Studie naznačují, že může pomoci tělu vyrovnat se stresem a zlepšení znalostí a soustředění.
Nutriční složení:
Muscle V Kaged BCAA Kaged 20 SERV faktů


Pokyny:
Smíchejte 500 ml vody do šálku a konzumovat v průběhu cvičení, v průběhu celého dne nebo ve dnech pracovního klidu.

100236
2019-06-12

Specifické reference

ean13
094393450627

Reviews (0)

Related products