Kaged Muscle Amino Synergy 30 serv + Caffeine

  694,44 Kč

  Brand Kaged Muscle
  MADE IN USA

  Amino Synergy KagedMuscle 30 serv

  Arome
  Počet
  Vyprodáno

  Nová generace aminokyselin podporu svalů Muscle Amino Synergy Kaged 30 serv
  EAA kvasného původu a vegany
  podporuje zdravé svalové
  podporuje svalové bílkoviny Syntéza
  přírodní aroma podle chuti úžasné
  amino Synergy 30 Kaged služby z sval je jedním z nejzajímavějších vývoj kulturistika oblast vědy. Když budete tlačit své tělo na maximum každý den, si zaslouží nejvyšší kvality aminokyselin, které získáte krmit své úsilí a to je přesně to, co dostanete s nejnovějšími inovacemi od Muscle Kaged. Amino Synergy je moderní formule esenciálních aminokyselin (EAA), se v podstatě v celém spektru, který poskytuje fermentované EAA a vegany příjemný.
  Amino Muscle Synergy Kaged
  Proto je potřeba aminokyseliny
  Aminokyseliny, které jsou stavebními kameny proteinů jsou proteiny v nejčistší formě. jsou proteiny, které představuje 20% našeho těla. Protein hraje klíčovou roli v mnoha biologických procesech, které tvoří základní prvky svalů a buněčných membrán a jsou nezbytné pro metabolismus.
  Sintezarea získávají amino kyselin těla (neesenciální aminokyseliny), nebo tím, že je (aminokyselin) požitím v potravinách, nápojích a doplňků. Vaše tělo nemůže dělat esenciální aminokyseliny - musí být získány z potravin a doplňků. Proto je tak důležité, že sportovců a kulturistů konzumovat vysoké kvality aminokyselina zdrojů, jako jsou amino Synergy.
  Ne všechny aminokyseliny jsou stejné!
  Pravdou je, že ne všechny aminokyseliny jsou stvořeni sobě rovni, Kaged Muscle se zavazuje poskytovat kvalitní produkty a nejsou podporovány vědou, která pomáhají jednotlivcům vést zdravý životní styl a vždy dát kvalitu před ziskem. Formulování vyšší standard a nabízí sportovcům jen čistá kvalitní produkty a vysoce efektivní. S ohledem na tento závazek ke kvalitě, Muscle Kaged tým navrhla vytvořit formulace aminokyselin začátek, které pomohou, aby vaše postavu na vyšší úroveň.
  Muscle Kaged
  na vedoucí pevnost techniky kvasného průmyslu na bázi Kaged sval je schopen poskytnout aminokyseliny a rostlinné kvalitní fermentované. Ve skutečnosti je to způsob, který je kritický rozlišujícím mezi většinou aminokyselinami předních produktů a nejnovější generace Amino Synergy vzorce.
  CeAmino Synergy
  Vegan
  přírodní aroma
  žádná umělá barviva
  Lepek
  chutná úžasné
  aminokyseliny esenciální ULTRA PREMIUM
  Matrix AjiPure MP9 z amino synergie je určen pro všech devět esenciálních aminokyselin: L-leucin, L-lysin, L-valin, L-isoleucin, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin, L histidin a L-tryptofan. Tato aminokyselina pomáhá syntézu bílkovin podpora maticové S cílem podpořit zdravé svaly a zároveň podpořit své fyzické cíle.
  Jak functioneazaAmino Synergy produkt z Muscle Kaged podporován Kris Gethin
  Servis + Kofein amino Synergy 30 je formulován s matricí obohacené leucin EAA. MP9 podporuje mTOR signální dráhy a syntézu proteinů. MTOR, savčí cíl rapamycinu, nebo to je hlavní regulátor syntézy proteinů. Tato cesta kontroly signalizační silné anabolické a katabolické kosterní svalstvo, regulující svalové hypertrofie (růst) a ztrátou svalové hmoty (rozpad). Amino Synergy nabízí kombinaci EAA míst obohaceného leucin k rozpadu pomoc v boji proti svalové a syntéze bílkovin nosné, takže můžete začít s cílem maximalizovat výsledky, které tvrdě pracovat v tělocvičně a na hřišti.
  Amino Synergy 30 serv
  Zlepšuje syntézu proteinů.
  Amino Synergy je moderní formule, určený pro jakýkoliv sport, který se snaží podporovat a udržovat zdravé syntézu svalových bílkovin. Kromě MP matice 9 aminokyselin inovativní zcela nové spektrum, toto poskytuje silný vzorec také 500 mg prášku kokosové vody.

  Tato čistá formule neobsahuje žádné umělé příchutě a barvy, využívá exkluzivní kombinaci surovin a nejmodernější technologie, univerzální, vynikající chuti, kterou můžete použít kdykoliv během dne.

  Stejně jako všechny Kaged Muscle, kvality, čistoty a složení je zaručena 100%. Víte, že dostanete to nejlepší z Kaged svalu.
  Nutriční hodnoty:

  30 porcí+ Kofein
  porce1 g cupa6.2
  celkové porcí30
  kalorií30
  celkové carbodydrati2 gramy
  veškerý cukr0,5 g
  AJIPURE MP9 EAA MATRIX3 gramy
  L-leucin, L-lysin acetát, L-valinL-isoleucin, L-threonin
  L-fenylalanin, L-methioninL-histidin, L-tryptofan
  Kokosová voda Powder500 mg
  PurCaf Organic Kofein124 mg
  100903

  Reviews (0)